ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»: обсяги постачання електроенергії зростають

156 0

Ми у соцмережах:

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»: обсяги постачання електроенергії зростають

Обсяги постачання електроенергії ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», клієнтам – представникам малого та середнього бізнесу – за рік роботи компанії на цьому ринку досягли майже 4,7 млн кВт год.

«Як постачальник електроенергії на українському ринку ми працюємо з червня минулого року. Поступово сформували власну клієнтську базу. На сьогодні з нами співпрацюють 157 представників бізнесу. Лише у вересні їхній обсяг споживання електричної енергії становив 819 тис кВт год», – розповів директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.

Найпопулярнішою комерційною пропозицією став тариф «Фіксований», що дозволяє захистити споживачів групи Б від стрибків цін під час опалювального сезону.

Задля комфорту споживачів ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує індивідуальний підхід до формування ціни, зручні способи розрахунків за електроенергію – передплату, подекадну оплату або ж післяплату. Також від червня нинішнього року компанія пропонує за послугу розподілу електроенергії сплачувати через постачальника.

 «Все більше представників бізнесу обирають пакетну пропозицію – газ + електроенергія, акцентував директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ». – У цьому разі клієнт економить свій час та ресурси, адже взаємодіє з одним персональним менеджером, який допомагає вирішувати питання відразу по обом енергоресурсам – формує та надсилає рахунки, коригує обсяги, консультує. На сьогодні пакетну пропозицію вже обрали 44 клієнти компанії».

Детальніше з питань постачання електроенергії можна дізнатися у менеджера даного напрямку за телефоном 067-553-44-71, або онлайн за посиланням: https://rv.gaszbut.com.ua/business

Компанія проводить господарську діяльність на підставі ліцензії на постачання природного газу № 653 від 16. 05. 2017 р. та електроенергії № 1199 від 24.06.2020 р. Ми обслуговуємо понад 266 тис побутових клієнтів, 1257 юридичних осіб та бюджетних організацій.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також