ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»: сплачуйте за спожитий газ вчасно

431 0

Ми у соцмережах:

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»: сплачуйте за спожитий газ вчасно

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», нагадує своїм клієнтам про необхідність сплачувати за газ щомісяця до 25 числа.

У Правилах постачання природного газу і Типовому договорі постачання природного газу зазначено: «При здійсненні постачання природного газу в рамках базової річної пропозиції оплата рахунка (платіжного документа) Постачальника має бути здійснена не пізніше 25 числа місяця, наступного за розрахунковим».

Відповідно до згаданих вище нормативних документів, кожен споживач зобов’язаний самостійно контролювати фактично спожитий об’єм газу.

«Якщо так сталося, що обсяг споживання газу у платіжці зазначений некоректно, хоча ви вчасно передали показники Оператору ГРМ, будь ласка, не хвилюйтесь. Ви можете сплачувати за той об’єм газу, який фактично спожили, згідно з вашим приладом обліку», – зазначила начальниця відділу обслуговування фізичних осіб ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна Парфенюк.

 

Після отримання актуалізованих даних від Оператора ГРМ постачальник проведе перерахунок і проблема некоректної інформації у рахунках буде вирішена.

Як самостійно розрахувати суму до оплати?

Від показника лічильника на кінець звітного періоду потрібно відняти дані лічильника за попередній місяць. Різниця даних і буде фактично спожитим об’ємом газу за місяць.

Помноживши його на ціну газу (7,99 грн), можна дізнатися суму до оплати.

Де найшвидше можна оплатити за газ?

Розраховуватися за блакитне паливо зручно та безпечно за допомогою онлайн сервісів:

в Особистому кабінеті на сайті 104.ua;

• через Viber та Telegram-боти 7104ua;

• у мобільних додатках 104Mobile для Android та 104Mobile Light для iPhone
.

Окрім того, сплатити з газ можна у будь-якому банківському відділенні, за допомогою терміналів самообслуговування та на «Укрпошті».

Нагадуємо: ціна газу за річними тарифами від ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» становить 7,99 грн за кубометр. Річні тарифи діють до 30 квітня 2022 року.

Ознайомитись з матеріалом можна на офіційному сайті ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» за посиланням 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також