Товарообіг на митниці збільшився на 2,5 мільйони доларів США

849 0

Ми у соцмережах:

Товарообіг на митниці збільшився на 2,5 мільйони доларів США

Загальний товарообіг в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС в січні-березні склав 282 млн. 700 тис. доларів США.

В.о. начальника Рівненської митниці ДФС Іван Іванов повідомив, що суб`єкти зовнішньоекономічної діяльності найбільше імпортували до України легкові автомобілі; мінеральні добрива; запобіжні клапани; форми для лиття скла; аміак безводний; карбонати; смоли фенолоальдегідні; паливні елементи (твели); трактори; вантажні автомобілі; вугілля кам’яне; причепи та напівпричепи; арматуру для трубопроводів; трансформатори; скло; комбайни; катки дорожні; фунгіциди; рибу морожену; машини формувальні.

А експортували, в основному меблі для сидіння, банки скляні для консервування, соєві боби, фанеру клеєну, мінеральні добрива, листи для клеєної фанери, лісоматеріали необроблені, гальку, гравій, щебінь, олію соняшникову, деревину паливну, м`ясо охолоджене, одяг, ягоди чорниці заморожені.

Варто зазначити що у порівнянні з січнем - березнем 2018 року загальний товарообіг збільшився на 2,5 млн. доларів США (0,9%). Зокрема обсяг експорту зменшився на 1,1 млн. доларів США, а імпорт збільшився - на 3,6 млн. доларів США. Кількість учасників ЗЕД, які здійснювали зовнішньоторговельні операції в зоні діяльності Рівненської митниці ДФС з початку року становить 934. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє ДФС в Рівненській області. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також