Транспорт у Рівному піде за графіком після морозів?

1299 0

Ми у соцмережах:

Транспорт у Рівному піде за графіком після морозів?

Знову скаржаться рівняни на рух громадського транспорту в Рівному. Кажуть, у вечірній час, коли мороз, простоюють по півгодини на зупинках в очікуванні хоча б якоїсь маршрутки чи тролейбуса. При цьому ще напередодні Нового року міський голова Рівного Олександр Третяк зустрічався з перевізниками і вимагав у них дотримання графіка, а чиновники запевняли, що з цим проблем немає.

Рівнянка Дарина після 19-ї години 25 хвилин стояла на зупинці «Автовокзал» в очікуванні маршрутки чи тролейбуса, які довезли б її хоча б до центру Рівного. Взагалі жінці потрібно було в інший кінець міста, на вулицю Вербову.

Проте по «Дозору» (програма для відстежування руху транспорту. — Ред.) було видно, що всі маршрутки № 53 і №34 посходили з маршрутів. Тролейбус №11, який їхав від кладовища і мав би прямувати до торгових центрів, поїхав на стоянку «Рівнелектроавтотрансу». Вона з малою ледве дочекалися тролейбуса №10.

Перед Новим роком комісія з ТЕБ та НС прийняла рішення продовжити перевізникам час руху до десятої вечора. Адже вони скаржилися на те, що до дев’ятої — надто незручно, бо рейс часом триває довше години, і водій вже о восьмій нікуди не їде, боячись штрафів від поліції. Проте, схоже, проблеми це не вирішило.

Начальник міського управління транспорту Ярослав Сахнюк:

— Моніторимо, як їздить громадський транспорт, по три рази на день. Справді, в останні дні помітили, що інтервал руху збільшився. Це пов’язано із сильними морозами. Замерзає не пальне, а компресор — механізм відкривання і закривання дверей. Причому, як у маршрутках, так і в тролейбусах, великих автобусах. Через це був, наприклад, такий день, коли в рейс замість 285 одиниць громадського транспорту міста виїхало тільки 204. Спадуть морози, і надіємося, що нормальний рух транспорту відновиться.

Також рівняни скаржаться на роботу кондукторів у тролейбусах. Так, днями кондуктор вигнала з тролейбуса чоловіка, від якого був неприємний запах, а інша — дитину, яка спробувала розрахуватися за проїзд надірваною купюрою. Ярослав Сахнюк запевнив, що директор «Рівнеелектроавтотрансу» розслідує кожен цей інцидент і проводить бесіди з кондукторами з цього приводу.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також