- Треба десь знайти від 20 до 60 мільйонів, - депутати на сесії про подорожчання тарифів на тепло у Рівному

1843 0

Ми у соцмережах:

- Треба десь знайти від 20 до 60 мільйонів, - депутати на сесії про подорожчання тарифів на тепло у Рівному

Міськрада Рівного звернулася до керівництва держави з проханням виділити компенсацію місцевим бюджетам за тариф на тепло.

 Напередодні представники місцевого самоврядування домовилися з керівництвом держави та підписали меморандум. Після цього президент Володимир Зеленський заявив, що у меморандумі йдеться, що тарифи на тепло та гарячу воду для населення не зростатимуть до кінця опалювального сезону.

Однак нагадаємо, що тепер держава поклала затвердження і регулювання тарифів на місцеву владу. Раніше цим займалася Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Рівненські депутати хвилюються, що компенсація за стримування тарифів буде покладена на місцеві бюджети.

- Хочу, щоб усі зрозуміли, якщо компенсація буде покладена на місцеві бюджети, то в наступному році Рівне віддасть свій бюджет розвитку. Якщо бюджет розвитку буде витрачений на компенсацію, то місто може забути про ремонти шкіл, доріг та всього іншого. Хоч цю компенсацію повинна робити держава, - висловився на сесії депутат Володимир Хомко.

Наразі міська влада думає, в яких пропорціях закладати компенсацію. Тобто чи платити за населення, чи лише платитиме за комунальні установи. Однак уже було озвучено, що компенсація обійдеться для бюджету щонайменше від 20 до 60 мільйонів. Все залежить від того, який варіант обере рівненський міськвиконком.

Нагадаємо, що підприємство «Рівнетеплоенерго» уже запропонувало тариф, відповідно до якого вартість тепла для населення може зрости на 60%.

Саме керівництво «Рівнетеплоенерго» заявило, якщо дотримуватися обіцянок президента, то бюджет Рівного має компенсувати для компанії 300 мільйонів гривень. Лише за таких умов тариф не зросте.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також