Тренер — новий, а перемог все нема

1418 0

З нічиєї розпочав свою кар’єру в рівненському «Вересі» його новий керманич Микола Філін. На останніх хвилинах домашньої гри проти білоцерківської «Росі» рівняни врятувались від поразки — 1:1.

З нічиєї розпочав свою кар’єру в рівненському «Вересі» його новий керманич Микола Філін. На останніх хвилинах домашньої гри проти білоцерківської «Росі» рівняни врятувались від поразки — 1:1. У нас відзначився «штурмівець», який з’явився на заміну, Максим Морозенко. Загалом зі старту вийшло 5 футболістів «Штурму», до яких по ходу матчу тренер ще випустив кількох представників цього клубу. Наступний матч симбіоз «Вереса» та «Штурму» проведе у п’ятницю на виїзді проти львівських «Карпат-2». Поки що у рівнян залишається невтішна статистика — 13 матчів без перемог.