Третій день зборів «Вереса» в Анталії: буря та свято (відео)

861 0

Ми у соцмережах:

Третій день зборів «Вереса»  в Анталії: буря та свято (відео)

Третій день турецьких зборів пройшов під егідою свята та бурі. Свято - день народження Дмитра Нємчанінова, а буря - це погодні умови, які зараз охопили всю Анталію. Всю ніч та ранок періщила злива, до якої додався штормовий вітер та, подекуди, блискавки.

Через негоду багато команд скасовували тренування та матчі, однак Юрій Вірт не збавляє обертів.

Цікаво, що хлопці не бурчать, а навпаки - ще більш інтенсивно та жваво виконують всі поставлені задачі. Під час двосторонніх матчів гра нагадує матчі АПЛ: якщо не за швидкостями, то за інтенсивністю боротьби та емоцій точно.

Приємно, що в команді немає так званої «дідівщини». Молодь та ветерани працюють на рівних, лише під час вправ досвідчені партнери можуть підказати юним рівнянам: Нємчанінов передає досвід Дахновському, Пасіч вказує Данилюку на неточності під час вибору позиції. Після тренувань всі емоції вщухають, вся агресія залишається на полі, а хлопці тиснуть один одному руку.

Під час вечері Дмитра «Нємца» Нємчанінова чекає сюрприз: святковий торт від команди та клубу.

Діма посміхається:

«Напевне, пів життя святкую дні народження на зборах. Але це ок, проблем нема. Проблема - пропустити народження дитини, а робота для мене і є святом».

Дмитро вже з нетерпінням очікує на зустріч з дружиною та сином, які прилетять до Белека під час невеликої паузи між зборами.

«В мене в дружини 13 лютого день народження, а в сина -14, от тоді всі разом і відсвяткуємо, а зараз немає часу на пишну гулянку».

Часу справді нема, адже інтенсивність роботи тільки зростає, і кожен день несе за собою важку працю для червоно-чорних.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також