Третяк хоче «розплавити» сніг

8236 0

Ми у соцмережах:

Третяк хоче «розплавити» сніг

Такий снігоплавильний комплекс працює у Києві, Третяк хоче мати такий у Рівному

У Рівному випало стільки снігу, що його вже нікуди вивозити. Голови ОСББ звертаються до міської влади із запитанням, що робити з великими кучугурами, які наскладали, розчищаючи двори. Адже створюють загрозу підтоплення будинків.

Міська влада має три варіанти вирішення цієї проблеми. Один з них — доволі цікавий: розтоплювати сніг, завантажуючи його в спеціальні машини, і талу воду спускати в каналізацію. Міський голова Києва Кличко днями хвалився такою технологією, демонструючи, як працює в столиці такий снігоплавильний комплекс. От і міський голова Рівного Олександр Третяк хотів би застосувати цю технологію у Рівному. Про це, кажуть, він уже говорив днями з власником «Рівнетеплоенерго» Іваном Надеїним. Йшлося, зокрема, про можливість придбання таких снігоплавильних комплексів.

Олександр Третяк, міський голова Рівного:

— Щодня вивозимо по 800 кубів снігу. Його вже практично нікуди вивозити. Ми зараз ведемо переговори з «Рівнетеплоенерго», щоб вивозити сніг, розтоплювати його і спускати в каналізацію. Другий варіант — це вивезення його до стадіону «Авангард», на запасне поле. І третє — на майданчик біля річки Устя, там вже вивантажують сніг.

За словами міського голови, для вивезення снігу задіяно великогабаритні вантажівки з причепами КАТП-1728, які здатні перевозити по кілька тонн одночасно.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також