Третяк хоче взяти під контроль архітектуру Рівного, бо зараз - хаос

1821 0

Ми у соцмережах:

Фото ВВС

Міський голова заявив, що містобудівна документація не видається вже кілька місяців — і цього не буде аж до призначення головного архітектора Рівного.

У Рівному багато стихійних висоток. Наприклад, висотку звели біля історичного музею міста. Як будете з цим боротися? - запитали активісти руху «ЧЕСНО», записуючи інтерв'ю з Третяком.

Міський голова відповів так:

Проблема в тому, що та сама служба ДАБІ, котра мала б контролювати зведення таких висоток, зараз не має таких повноважень. Ми як влада — пасивні спостерігачі цієї ситуації, адже коли наша ДАБІ звертається до власника приміщення, котрий починає порушувати містобудівні умови та всі інші дозволи, ми не маємо інструменту, яким можемо зупинити або повністю заблокувати це будівництво. Навіть у найменших таких речах, як літні майданчики, МАФи, змушені звертатися в суд, а суд — це кілька тижнів або кілька місяців, і в тому чи іншому місці паралельно з’являється якась висотка або якийсь інший об`єкт. І ще, умовно, з’являється якийсь об`єкт нерухомого майна або МАФ починає торгувати на тому чи іншому місці. І коли ми намагаємось з’ясувати це питання з власниками, вони нам дають уже документи на зареєстрований об’єкт. А реєструється він чорними реєстраторами з інших громад.

— Тобто зараз стихійні забудови продовжуються?

— Зараз фактично майже два місяці ми не видаємо містобудівних — до обрання головного архітектора міста, до наведення порядку ми зараз зупинили містобудівні. І, розумієте, в період між виборами було зафіксовано чи не найбільше таких порушень. Тому зараз ми розгрібаємо весь цей хаос, який був, і той, який дістався нам у спадок, аж поки не візьмемо під контроль саме сферу архітектури та містобудування.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також