Третяк обговорив з австрійським інвестором проблему утилізації відходів у місті

415 0

Ми у соцмережах:

Третяк обговорив з австрійським інвестором проблему утилізації відходів у місті

Міський голова Рівного зустрівся з австрійським інвестором Крістіаном Чернером, який має багаторічний досвід діяльності у сфері поводження з відходами.

 На зустрічі вони обговорили актуальну проблему міста - сміттєвий полігон, ресурси якого вичерпуються.

Як інформує Рівненська міська рада, посадовці провели вже близько семи зустрічей із представниками різних іноземних компаній, і  розглядають оптимальні пропозиції для вирішення питання.

Учора Олександр Третяк поспілкувався з Крістіаном Чернером, який є керівником ПП «Гігаджоуль» й істотно вплинув на організацію управління та поводження з відходами Австрії та Чехії.

- Планування та правильна експлуатація сміттєзвалищ, сортування, обробка та збір сміття є його основною діяльністю вже 40 років. Нині ж пан Крістіан Чернер також інвестує в проекти в Україні, зокрема, на Волині, - йдеться у повідомленні.

Міський голова резюмував зустріч:

- Впевнений, що такий величезний досвід у питанні поводження з відходами стане у пригоді нашому місту. Наразі доктор Чернер висловив побажання побачити наш полігон, а також запросив делегацію з Рівного побувати в Австрії, щоби наші управлінці на власні очі побачили, як усе працює.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також