Третяк потрапив у ТОП молодих амбітних політиків

997 0

Ми у соцмережах:

Третяк потрапив у ТОП молодих амбітних політиків

Експерти склали рейтинг українських політиків, які вже заявили про свої амбіції, але поки не досягли 40 років.

Як повідомляє «Gazeta.ua», потрапив у нього й міський голова Рівного Олександр Третяк. Разом із ним, у списку міністри, депутати та представники місцевої влади. Саме вони в середньостроковій перспективі формуватимуть порядок денний в Україні та визначатимуть вектор її розвитку.

Місця у списку визначили політологи:

1. Кирило Тимошенко – 32 роки, заступник керівника Офісу президента та Михайло Федоров – 30 років, віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації.

2. Дмитро Разумков – 38 років, народний депутат від "Слуги Народу", колишній Голова Верховної Ради IX скликання.

3. Олександр Кубраков – 39 років, міністр інфраструктури України.

4. Юлія Свириденко – 35 років, перший віце-прем'єр-міністр України, міністр економіки України.

5. Олександр Корнієнко – 37 років, перший заступник голови Верховної Ради України.

6. Гео Лерос – 32 роки, позафракційний народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

7. Віталій Безгін – 31 рік, народний депутат від "Слуги Народу", голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

8. Роксолана Підласа – 27 років, народний депутат від "Слуги Народу", заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

9. Роман Грищук – 32 роки, народний депутат від "Слуги Народу", голова підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

10. Олександр Скічко – 30 років, голова Черкаської ОДА.

11. Анна Пуртова – 39 років, народний депутат від "Слуги Народу", голова підкомітету з питань державних інвестиційних проєктів Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

12. Олексій Красов – 34 роки, народний депутат від "Слуги Народу", голова підкомітету з питань протидій корупції у сфері екології та природокористування Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

13. Андрій Мотовиловець – 39 років, народний депутат від "Слуги Народу", член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

14. Олексій Гончарук – 37 років, екс-прем'єр-міністр України.

15. Андрій Андрєєв – 33 роки, екс-депутат Київради, урбаніст та ритейлер, засновник стратегічного мастер-плану "Київ-2030".

16. Ольга Василевська-Смаглюк – 36 років, народний депутат від "Слуги Народу", голова підкомітету з питань функціонування платіжних і інформаційних систем та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

17. Яна Зінкевич – 26 років, народний депутат від "Європейської Солідарності", голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань правового статусу ветеранів війни.

18. Юлія Світлична – 37 років, позафракційний народний депутат, член групи з міжпарламентських зв'язків зі Сполученими Штатами Америки.

19. Олександр Третяк – 36 років, міський голова Рівного.

20. Владислав Криклій – 35 років, екс-міністр інфраструктури України.

21. Андрій Герус – 39 років, народний депутат від "Слуги Народу", голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

22. Ярослав Железняк – 32 роки, голова депутатської фракції "Голос", перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

23. Галина Янченко – 33 роки, народний депутат від "Слуги Народу", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

24. Олексій Мовчан – 27 років, народний депутат від "Слуги Народу", голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку.

25. Ольга Стефанішина – 36 років, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

26. Аліна Загоруйко – 37 років, заступниця голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

27. Людмила Буймістер – 36 років, позафракційний народний депутат, голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку.

28. Тетяна Плачкова – 38 років, народний депутат від "Опозиційна платформа - За життя", член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

29. Володимир Борисенко – 34 роки, міський голова Борисполя.

30. Альона Шкрум – 33 роки, народний депутат від "Батьківщини", член Комітету Верховної з питань фінансів, податкової та митної політики.

31. Роман Лещенко – 33 роки, міністр аграрної політики та продовольства.

32. Єлизавета Ясько – 31 рік, народний депутат від "Слуги Народу", голова підкомітету з питань міжпарламентського співробітництва, двосторонніх та багатосторонніх відносин Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

33. Марія Мезенцева – 32 роки, народний депутат від "Слуги Народу", голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС Комітету Верховної Ради.

34. Соломія Бобровська – 31 рік, народний депутат від "Голосу", секретар Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

35. Андрій Іллєнко – 34 роки, народний депутат VII та VIII скликань від ВО "Свобода", екс-кандидат на посаду міського голови Києва.

36. Марина Бардіна - 28 років, народний депутат від "Слуги Народу", заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

37. Кіра Рудик – 36 років, голова партії "Голос".

38. Олександр Качура – 31 рік, народний депутат від "Слуги Народу", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

39. Галина Михайлюк – 34 роки, народний депутат від "Слуги Народу", заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

40. Євгенія Кравчук – 35 років, народний депутат від "Слуги Народу", голова підкомітету з питань інформаційної політики Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також