![фото ілюстративне](/img/650/tretyak-prosit-rivnyan-maksimalno-zasaditi-dachi-s_20220330_3306.jpg)
Міська влада просить мешканців Рівного цього року раціонально використати свої земельні ділянки.
За словами міського голови Олександра Третяка, у багатьох областях не почнеться посівна кампанія через бойові дії, тому їм потрібна буде допомога:
- Закликаю усіх дачників, які мають земельні ділянки за межами Рівного. Будь ласка, використайте кожен квадратний сантиметр вашої земельної ділянки. Адже війна не завершиться за тиждень-другий. Нам потрібно буде прогодувати не тільки себе, а й інших.