Третяк створює робочу групу, яка боротиметься з незаконним обігом наркотиків

568 0

Ми у соцмережах:

Третяк створює робочу групу, яка боротиметься з незаконним обігом наркотиків

Міський голова Рівного Олександр Третяк стверджує, що до нього надходить багато скарг на наркотрафік в місті. Тому ініціює створення робочої групи, яка займатиметься аптеками, де зловживають реалізацією метадону та інших нарковмісних препаратів.

 -          Неодноразово мав звернення мешканців міста про проблемні ділянки у фармації, - сказав міський голова. – Є мережі, які займаються торгівлею сильно діючих наркотичних препаратів, чим полегшують доступ до них наркозалежних. Хотілося би мінімізувати цю проблему. Спільно з поліцією, спільно з Державною службою контролю за обігом лікарських засобів будемо напрацьовувати конкретні рішення в нашій громаді. Будемо формувати робочу групу, яка напрацює рішення, що на місцевому рівні можемо зробити ми. Для себе бачу першими важливими кроками – це популяризація, просвітництво і робота з дітьми через освіту, через школи.

А в поліції тим часом нагадали, що в Рівному створений Телеграм-чат Drug Hunters, куди можна повідомити про «закладку» - схованку наркотичних речовин. Наголошують, що автори повідомлень зберігають повну анонімність.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також