Третяк вибачився, що образив ромів

1140 0

Ми у соцмережах:

Третяк вибачився, що образив ромів

Міський голова Рівного Олександр Третяк учора пригрозив ромам "упакувати в автобус і вивезти" їх на Закарпаття, бо в нього "не вистачає слів і толерантності, щоб терпіти те, що роми роблять в місті"

Про це він повідомив в ефірі  "Радіо Трек". Так нібито відреагував на петицію від рівнян, розміщену на сайті міськради. У ній мешканці Рівного вимагають притягнути до відповідальності ромів, які вибивали вікна в автомобілях і вимагали гроші на вулицях.

Сьогодні міський голова Рівного змінив свій тон. Олександр Третяк повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці:

- Вчора на запитання журналістів щодо протиправної поведінки представників національних меншин у нашому місті відповів досить емоційно за що хочу попросити вибачення. Така моя реакція викликана численними скаргами рівнян, зокрема петицією на сайті міської ради "Притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності ромське населення" та іншими зверненнями.
Водночас у нашій громаді дійсно склалася складна ситуація з протиправними діями різних осіб, що займаються жебракуванням та іншими протиправними діями, що порушують правила громадського порядку. Боротися з ними правоохоронці намагаються, втім безрезультатно. Адже в нашій державі жебракування офіційно не заборонене.
Справа не в тому, що ми маємо упереджене ставлення до осіб певної національності, а справа у порушеннях Кримінального кодексу конкретними громадянами, незалежно від їх етнічного походження.
Тому кожного, хто буде порушувати Закон, чекатиме покарання. Незалежно від етнічного походження, адже всі рівні і мають не лише однакові права, але й однакові обов‘язки вести себе по-людськи.
Рівне – відкрите для всіх, але мій обов’язок, як міського голови, якого обрали для захисту інтересів рівнян, обов'язково захищати мешканців нашої громади. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також