Третяк вимагає звільняти водіїв маршруток – за хамство

825 0

Ми у соцмережах:

Третяк вимагає звільняти водіїв маршруток – за хамство

Міський голова Рівного Олександр Третяк оголосив боротьбу з недобросовісними перевізниками та водіями, яких вони наймають.

 Каже, що від початку року надходить дуже багато скарг на якість міських перевезень.

«Провів нараду з заступниками та працівниками профільного управління. Дав доручення відстежувати усі порушення та зобов’язати підприємців покращити якість наданих транспортних послуг у маршрутних автобусах та тролейбусах. Доручив управлінню транспорту і зв'язку посилити контроль за роботою перевізників, а власникам автобусних маршрутів пригрозив суворими санкціями. Вимагаю від управління транспорту і зв'язку, щоб такі недобросовісні перевізники в місті не працювали. А за хамство і безпідставну відмову в перевезенні пільгових категорій вимагаю звільнити водіїв автобусів», - сказав міський голова.

Він закликав жителів Рівненської ОТГ не мовчати і скаржитися, якщо зіткнулися з порушеннями. Телефонувати треба за номером 63-35-55. У зверненні треба вказати номерні знаки транспортного засобу та номер маршруту, де сталось порушення, дату, час і приблизне місце (назву зупинки або вулиці). Усі скарги, які отримує щодо громадського транспорту управління транспорту та зв’язку, будуть розглянуті і вжиті заходи.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також