Третяк вручатиме нагороди імені міського голови

289 0

Ми у соцмережах:

Третяк вручатиме нагороди імені міського голови

Виконавчий комітет Рівненської міськради подав проєкт про нагрудний знак та іменний годинник міського голови.

Нагрудний знак «Відзнака міського голови» вручатимуть за високі особисті заслуги у реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку Рівненської міської територіальної громади, захист прав і свобод громадян, активну міжнародну, миротворчу, благодійну, гуманістичну, громадську та управлінську діяльність.

Іменний годинник міського голови вручатимуть за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності громади, активну благодійну, миротворчу, громадсько-політичну діяльність або за разовий вчинок, який сприяв підняттю престижу Рівненської міської територіальної громади на державному та міжнародному рівнях.

Висунути кандидатуру для нагородження можуть трудові колективи, підприємства, установи та організації, військові частини, громадські організації, творчі спілки, релігійні громади тощо. Самовисування заборонене.

Відзнаками можуть бути нагороджені як мешканці міста та області, так і жителі інших областей України або іноземці, які особистою участю зробили значний внесок у розвиток Рівненської міської територіальної громади.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також