Третяк за грудень двічі преміював чиновників

2105 0

Ми у соцмережах:

Третяк за грудень двічі преміював чиновників

Рівненським чиновникам справді пощастило з начальником – міським головою Олександром Третяком. Лишень за грудень він двічі розпоряджався виплатити їм премії.

 Так, перше розпорядження було видане до Дня місцевого самоврядування 2 грудня цього року. Тоді міський голова  преміював очільників та працівників виконавчих органів Рівнеради у розмірі, що не перевищує посадового окладу. 

3 грудня іншим розпорядженням премії у розмірі посадового окладу отримали заступники міського голови, секретар міськради, староста селища Квасилів та працівники Квасилівської селищної ради.

21 грудня голова розпорядився преміювати директорів департаментів, начальників самостійних управлінь та служб у розмірі 200 відсотків посадового окладу, заступників начальників самостійних управлінь, служб у розмірі 150 відсотків посадового окладу, а також працівників та службовців виконавчих органів у розмірах, що передбачені положенням про преміювання.

22 грудня радісну новину отримав начальник міського управління здоров’я Віктор Іськів – йому нарахують 300-відсооткову премію. Того ж дня підписане й інше розпорядження, відповідно до якого очільник управління бюджету та фінансів Шульга Віктор Олексійович отримає премію у розмірі 65% від заробітної плати. Згідно розпорядження від 23 грудня заступник начальника управління містобудування Качмар В’ячеслав Максимович отримає премію у розмірі 150% від посадового окладу.

Додамо, що традиція преміювати міських чиновників існувала і до міського голови Олександра Третяка, щоправда, тоді нарахування були скромніші – не більше 200% посадового окладу.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також