![Третяк закликав підтримати місцевий зоопарк](/img/650/tretyak-zaklikav-pidtrimati-mistseviy-zoopark_20220501_7766._Верблюди.jpg)
Гостей і місцевих жителів запрошують завітати у Рівненський зоопарк.
Як повідомив міський голова Олександр Третяк, це допоможе підтримати підприємство.
- Квитки зовсім недорогі, і їм зараз потрібна наша увага й підтримка! Адже Рівненський зоопарк проводить терміновий збір коштів для побудови нових вольєрів евакуйованим тваринам, яких плануємо прийняти в найближчий час. Давайте популяризувати і підтримувати своє.