Третяк запевнив викладачів музичної школи, що роботу вони не втратять

472 0

Ми у соцмережах:

Третяк запевнив викладачів музичної школи, що роботу вони не втратять

Минулий досвід обіцянок та страхи втратити роботу, історичну будівлю в центрі міста, привели сьогодні працівників рівненської дитячої музичної школи №1 імені Миколи Лисенка під стіни міської ради.

- Хочу ще раз запевнити усіх – побоювання, що замість музичної школи буде якась інша будівля – не мають під собою підґрунтя. Наша спільна мета – внесок в розвиток культури міста і ми робимо конкретні кроки у цьому напрямку! - заявив міський голова Рівного Олександр Третяк. 

На своїй фейсбук-сторінці він так прокоментував ситуацію з музшколою:

-  Люди не хочуть зрозуміти головного - ми, як влада міста, намагаємося всіляко зберегти історичну споруду на вулиці 16 Липня. Наша спільна мета - створити комфортні умови для навчання дітей та роботи всього колективу не на 5, а десятки років.

Для розуміння: музична школа складається з трьох корпусів. Щодо першого корпусу – зберігаємо цю історичну будівлю. Другий корпус знаходиться в жахливому стані: стіни уражено грибком, є чимало зауважень щодо техніки безпеки, над якими ми зараз працюємо.

Тож наша пропозиція – реконструювати другий корпус, модернізувати його. В той же час візуально зберегти його історичність та створити спільний ансамбль з першим корпусом школи. Тоді і вчителі, і учні отримають нові сучасні класи та комфортний зал. А найголовніше, що тоді через кілька років батьки та викладачі не будуть просити про ремонт приміщення.

Ми переконані, що краще один раз вкласти більше, аніж витрачати кошти громади кожні декілька років. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також