Три матчі з чемпіоном

1880 0

Доволі цікавим вийшло кубкове протистояння баскетболістів «Пульсара» та «Кривбасбаскета». У першій грі у Рівному перемогли гості — 67:66, хоча ще у заключній чверті у рівнян була більш як десятиочкова перевага. У те, що «Пульсар» зможе виграти в гостях, повірити було досить складно, адже у цьому сезоні наша команда на виїзді не перемагала. Проте це таки сталося. «Пульсар» зміг перемогти з потрібною різницею — 79:76, перервавши таким чином неприємну серію та вийшовши до наступної стадії змагань, де на нього очікує чемпіон країни БК «Київ».

Доволі цікавим вийшло кубкове протистояння баскетболістів «Пульсара» та «Кривбасбаскета». У першій грі у Рівному перемогли гості — 67:66, хоча ще у заключній чверті у рівнян була більш як десятиочкова перевага. У те, що «Пульсар» зможе виграти в гостях, повірити було досить складно, адже у цьому сезоні наша команда на виїзді не перемагала. Проте це таки сталося. «Пульсар» зміг перемогти з потрібною різницею — 79:76, перервавши таким чином неприємну серію та вийшовши до наступної стадії змагань, де на нього очікує чемпіон країни БК «Київ». Розповідає головний тренер «Пульсара» Сергій Шемосюк: — Після важкої поразки від «Кривбасбаскета» на своєму майданчику вже наступного дня ми вирушили до Кривого Рогу. Гра-відповідь вийшла схожою на рівенську. Мені приємно, що хлопці змогли показати хороший баскетбол і витримали психологічний тягар. Хочу відзначити наші саме командні дії, усі зіграли добре. — Наскільки важлива для «Пульсара» ця перемога? — Для нас це важлива перемога, адже «Кривбасбаскет» йде у вісімці лідерів. Крім того, вона важлива у плані популяризації баскетболу, адже у наступній стадії до нас приїде чемпіон країни БК «Київ». Так, з БК «Київ» у березні наша команда познайомиться досить тісно, адже протягом місяця «Пульсар» з чемпіоном зустрінеться аж тричі — раз у рамках суперліги (4 березня) і двічі у боротьбі за Кубок України (15 та 18 березня).