![Три нових підприємства Рівненщини визначили критично важливими](/img/650/tri-novikh-pidpriemstva-rivnenshchini-viznachili-k_20240422_8134.jpeg)
Ще три підприємства області визнали критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення.
Таке рішення прийняли на засіданні робочої групи в Рівненській ОДА.
- Йдеться про центр ПМСД, лісгосп та промислове підприємство. Визначені організації відповідають критеріям встановленим постановою Кабміну №76. Такі підприємства отримають можливість бронювати до 50% військовозобов’язаних працівників, - зазначила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.
Крім цього, члени комісії продовжили дію зазначеного статусу ще для 3 установ регіону.