Три оновлені поліцейські станції відкрили у Рівному

826 0

Ми у соцмережах:

Три оновлені поліцейські станції відкрили у Рівному

Начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський, начальник Рівненського РУП Роман Штеба та начальник управління превентивної діяльності Руслан Жук проінспектували приміщення, де дільничні офіцери поліції здійснюватимуть прийом громадян.

За адресою вулиця Дубенська, 46 в обласному центрі відкрили поліцейську станцію №6, де зробили капітальний ремонт, придбали нові меблі та відповідне обладнання. Працюватимуть тут дільничні офіцери поліції Дмитро Куделько та Владислав Шифрук.

«На території цього району проживає 18 тисяч осіб населення, — зазначив Олексій Камишанський, — Тому поліцейська станція тут доречна, а для дільничних офіцерів це буде додатковою допомогою в роботі і ми покращуватимемо якість надання поліцейських послуг населенню».

Крім того, оновлені поліцейські станції також функціонують за адресами: вулиця Відінська, 3, територію мікрорайону якого обслуговують дільничні офіцери поліції Дмитро Березовський та Роман Мацько, а на вулиці Будівельників, 1 — поліцейська станція №5, де служать Сергій Котяй, Павло Берун та Анастасія Немкович.

Дільничні офіцери поліції прийматимуть громадян на облаштованих усім необхідним поліцейських станціях та матимуть змогу оперативно реагувати на правопорушення у різних районах Рівного.

Поспілкувався Олексій Камишанський і з місцевими жителями та поцікавився роботою діючих дільничних, проблемами на території та запевнив, що поліцейські докладатимуть усіх зусиль, аби незалежно від району, вулиці чи будинку кожен почувався у безпеці. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також