Тривають останні приготування до рок-фестивалю «Тарас Бульба»

1338 0

Ми у соцмережах:

Микола Арсенюк

Фестиваль для рокерів та не рокерів. Саме так позиціонують організатори цьогорічне свято справжньої української музики – рок-фестиваль «Тарас Бульба».

Фестиваль відбудеться 13-15 липня у місті Дубно. Директор фестивалю Микола Арсенюк повідомив, нині підготовка події на стадії завершення.

Ми провели усі відбори та конкурси, анонсовані усі учасники та локації, зараз посилено готується територія. Адже маємо суттєву фінансову підтримку від обласної адміністрації та міста Дубно. Цього року ми плануємо більш масштабно провести фест. На стадіоні «Спартак» працюватиме декілька сцен – головна, альтернативна і літературна. Приїде більше 50 гуртів, понад 35 літераторів, а також діятиме дитяча галявина. Жанрова спрямованість музики буде більш різноманітною, крім рок-музики будуть і легші жанри, - розповів Микола Арсенюк.

На організацію фестивалю з обласного бюджету виділяється цього року 150 тисяч гривень.

Нині триває поточний ремонт стадіону «Спартак», готуються під’їзні дороги та облаштовується центральна частина міста. До напливу туристів готується і Дубенський замок, який зацікавить своїми програмами та прийматиме відвідувачів до 22-ї години.

Продаж квитків триває. Їх можна придбати через офіційний сайт фестивалю. Один день перебування коштує 200 гривень. Абонемент на три дні – 400 гривень. Для шанувальників рок-музики з інших міст організують наметове містечко та паркінг. Працюватимуть душові кабіни та біотуалети.

Як повідомив художній керівник та засновник фестивалю Віталій Міщук, цього року фест має і соціальну складову: захисникам України, їх дітям, а також переможцям шкільних олімпіад вхід буде безкоштовний.

Нагадаємо, за шанс зіграти на фестивалі змагалися біля 100 команд. За результатами голосування було відібрано 16 молодих колективів. Тож виборювати Гран-прі фестивалю будуть Zворотня Dія, BAKENBARDY, SilverTown, Monopolia, Яри, гурт “DK,Dance”, DISTiNcT, Made In Future, Ауд.238, Циферблат, Волосся Вероніки, MniShek, Фабі Начі, Це Регулятори, Iсаrus drіver та Jenny Garіs. Крім того, легендарний фест відвідають більше 50 зіркових гуртів різножанрової направленості – «Kozak System», Христина Соловій, «Cry Excess», «Тінь Сонця», Karna», «Morphine Suffering», «Фіолет».

За повідомленням прес-служби РОДА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також