Троє педагогів хочуть стати ректорами РДГУ

1839 0

Ми у соцмережах:

Троє педагогів хочуть стати ректорами РДГУ

У РДГУ відбудуться вибори ректора, які перенесли через карантин.

У Рівненському державному гуманітарному університеті у середу, 21 жовтня, обиратимуть нового очільника серед трьох заявлених кандидатів. Конкурс Міносвіти оголосило взимку, вибори мали бути навесні. Однак, їх відтермінували через пандемію,  повідомляє Суспільне.

Вибори ректора РДГУ мали відбутись у квітні 2020 року, заявили про участь у них троє кандидатів: Руслан Постоловський, Олег Ставицький й Петро Тадеєв. Через карантин вибори перенесли на невизначений термін.

7 вересня Міністерство освіти й науки призначило нову дату виборів – 21 жовтня 2020 року.

"Вибори відбудуться за адресою: вулиця Пластова, 31 в актовій залі з 09:00 до 15:00 години в навчальному копусі №2. У нас уже складені списки виборців відповідно до методичних рекомендацій міністерства. Виборцю просто потрібно мати з собою паспорт, щоб засвідчити свою особу", – розповів голова оргкомітету РДГУ Василь Левчук.

Також голосуватимуть і у структурних підрозділах університету: "Дубенському фаховому коледжі культури і мистецтв РДГУ", "Рівненському музичному фаховому коледжі", "Дубенському фаховому коледжі" та "Сарненському педагогічному фаховому коледжі". Голосування там також проходитиме з 9 до 15 години.

"В голосуванні беруть участь не тільки науково-педагогічні працівники, а й частина працівників та студентів РДГУ. Тобто 75% – це науково-педагогічні працівники, а інші 25% – це здобувачі освіти, педагогічні працівники і адміністративно-педагогічний персонал. Відповідно до статуту університету, від них відбираються по квотах люди, які мають право голосувати – згідно закону "Про вищу освіту", – додає голова оргкомітету РДГУ.

Після закінчення каденції багаторічного керівника РДГУ Руслана Постоловського в.о. ректора університету стала проректорка цього ж навчального закладу Олена Немеш. Її МОН призначило спочатку до 1 липня 2020 року, але згодом продовжило строк до 1 лютого 2021 року або ж доти, доки не з'явиться новий ректор.

Про кандидатів на посаду ректора
Руслан Постоловський – 69 років, кандидат історичних наук, професор. З травня 1999 року до березня 2020 року працював на посаді ректора "Рівненського держаного гуманітарного університету". Передвиборча програма кандидата – ТУТ.

Олег Ставицький – 56 років, доктор психологічних наук, професор. Працював в РДГУ з 1995 по 2004 роки на посаді декана психолого-природничого факультету. З квітня 2018 року працює на посаді професора кафедри суспільних дисциплін Національного університету водного господарства та природокористування. Передвиборча програма кандидата – ТУТ.

Петро Тадеєв – 61 рік, доктор педагогічних наук, професор. З 1981 року по 1997 роки працював у Рівненському педагогічному інституті, обіймаючи посади викладача, доцента, заступника декана та декана факультетів педагогіки та методики початкового навчання і інформатики та математики. З 2013 року й дотепер працює в Національному університеті водного господарства та природокористування. Передвиборча програма кандидатата – ТУТ.

Що відомо
Історія університету розпочинається з 1940 року з моменту відкриття Ровенського вчительського інституту. У 1979 році розпочинає роботу Ровенський інститут культури. У 1998 році ці два інститути об’єднуються в один "Рівненський державний гуманітарний університет".
В університеті працює 45 докторів наук та професорів, 358 кандидатів наук, доцентів.
У грудневому звіті ректор вказував, що у штаті вишу працює майже 1100 працівників, а навчається майже 6 тисяч студентів.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також