Трьом членам банди наркоділків оголосили про підозру

904 0

Ми у соцмережах:

Трьом членам банди наркоділків оголосили про підозру

Повідомлено про підозру трьом учасникам організованої злочинної групи у вчиненні контрабанди наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів та у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні чи пересиланні прекурсорів.

На підставі зібраних прокурором та слідчими слідчого відділу управління Служби безпеки України в Рівненській області доказів встановлена причетність до вчинення злочинів трьох осіб – жителів Волинської та Черкаської областей. Спільники налагодили канал систематичного переправлення з-за кордону в Україну прекурсорів, обіг яких в державі обмежено. У схемі незаконної контрабанди прекурсорів та їх збуту в нашій країні організатором розподілено роль кожного виконавця, які вживали заходи маскування незаконних операцій.

Проте, злочинну діяльність було викрито працівниками органів безпеки у березні 2018 року під час переправлення зловмисниками автомобілем через митний пост «Ягодин» Волинської митниці в Україну майже 34 тисяч псевдоефедриновмісних пігулок, які було вилучено.

За увесь період протиправної діяльності організованої злочинної групи – з вересня 2017 по березень 2018 року – її учасники перемістили з території європейських країн майже 200 тисяч псевдоефедриновмісних пігулок загальною вартістю майже 2 млн гривень.

Нині досудове розслідування триває. До усіх підозрюваних судом застосовано запобіжні заходи: організатору злочинної групи –  тримання під вартою, іншим двом спільникам – особисте зобов’язання.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також