Труна в клейонці та без прощань: як ховають померлих від коронавірусу рівнян (ВІДЕО)

3649 0

Ми у соцмережах:

Труна в клейонці та без прощань: як ховають померлих від коронавірусу рівнян (ВІДЕО)

На Рівненщині відбувається особлива процедура поховання людей, які померли від коронавірусу. Труни у целофанових рукавах опускають у землю, а родичі не мають можливості востаннє попрощатися.

Про це повідомляють в сюжеті rivne1tv.

З початку року працівники кладовища в середньому ховають близько 20 людей в місяць, які померли від COVID-19. Для поховання однієї людини, залучають 10 робітників.

Завідувач Рівненського кладовища Дмитро Мельник розповідає:
“Беремо рукавиці, маски, спецодяг, целофановий рукав і прямуємо в міський морг. Приїжджаємо, там є 2-3 чоловіка, буває до 5 з близькою родиною, бо без їхнього підпису тіла не віддадуть. Вкладаємо тіло померлої людини в труну, надягаємо целофановий рукав і колона виїжджає прямо на кладовище. Тут безпосередньо зустрічає організатор ритуалу і проводить до місця поховання, де було визначено.”

Начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник стверджує, що інфекція на Рівненщині набирає обертів, але вона не критична.

“Ситуація постійно контрольована, хоча кількість хворих наростає. За минулу добу ми мали близько 700 хворих, на жаль, 9 пацієнтів померло. Проте на тому рівні захворюваності, смертність залишається наразі у Рівненській області найнижчою.”


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також