Рівненська облрада призначила журналіста на високу посаду

3275 0

Ми у соцмережах:

Рівненська облрада призначила журналіста на високу посаду

У новоствореному Центрі національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти вже є керівник. Це 35-річний Віктор Самчук, колишній журналіст. Донедавна він очолював відділ культури, спорту, молоді та туризму Гощанської селищної ради (січень-липень 2023 року). Перед тим обіймав посаду заступника начальника цього відділу.

В органах місцевого самоврядування Віктор Самчук з 2020 року. Працював радником міського голови в Острозькій міській раді.

З травня 2021 року по вересень 2022 року очолював управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Острозької міської ради.

Народився в м. Костопіль. Вищу освіту здобув у Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю "Історія та правознавство".

Відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної ради, контракт з Віктором Самчукомна новій посаді укладено з 1 серпня по 28 вересня 2023 року.

Нагадаємо, що в березні цього року депутати обласної ради на сесії прийняли рішення створити комплексний, багатопрофільний заклад - Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти. В один об’єднали три обласні комунальні заклади позашкілля: Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Станцію юних натуралістів та Рівненський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді.

На черговій сесії 23 червня було прийнято Статут Центру, який має розпочати роботу восени. 

Відповідно до нього, заклад функціонуватиме за такими напрямками:

- військово-патріотичним та туристсько-краєзнавчим, науково-технічним, еколого-натуралістичним, художньо-естетичним та соціально-реабілітаційним.

Тобто, в новому Центрі збережена гурткова робота, які була в реорганізованих закладах.

При цьому з’явилися нові напрямки. Зокрема, у Центрі проводитимуть реабілітацію дітей, які постраждали від війни. Тут також займатимуться діти-ВПО та діти з особливими освітніми потребами, повідомила пресслужба Рівненської обласної ради.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також