Цікаві факти про Синевир

946 0

Ми у соцмережах:

Цікаві факти про Синевир

Відпочинок на озері Синевир в Карпатах може бути чудовим і релаксуючим Осіння погода в Карпатах чудово підходить для туризму, оскільки не жарко і не холодно. Ще й золоті пейзажі створюють неймовірну атмосферу.

 Озеро Синевир - найбільше озеро в Українських Карпатах і приваблює туристів своєю природною красою та спокоєм. Багато туристичних фірм пропонують мандрівки до цього неймовірно красивого озера. Ми поспілкувались з менеджером однієї з таких компаній і вони розповіли про тури до Синевиру. Вартість турів до цього найбільшого озера в Карпатах становить від 2850 грн. На сайті : https://atlanttour.com.ua/turyzrivnoho/ можна замовити автобусний тур з Рівного або Луцька і відвідати Синевир. Менеджери даної турфірми давно проводять екскурсії і розповіли про цікаві факти про Синевир:

Розташування: Синевир розташований в Українських Карпатах, в Іршавському районі Закарпатської області. Він розташований на висоті близько 989 метрів над рівнем моря. 

Глибина: Озеро Синевир дуже глибоке, його максимальна глибина становить близько 24 метрів.
 
Природна поява: Вважається, що озеро Синевир сформувалося в результаті зсуву землі та блокування річки. Ця подія сталася в 18 столітті, і вона призвела до утворення озера.
 
Колір води: Вода в озері Синевир має неймовірно синій колір. Цей колір виникає внаслідок великої кількості мінералів, розчинених у воді, та фільтрації світла через воду.
 
Змінюючийся об'єм: Об'єм води в озері Синевир може змінюватися внаслідок дощів, таючого снігу та інших факторів. Іноді вода може значно піднімати рівень озера, що може призвести до затоплення прибережних територій.
 
 
Острів на озері: У центрі озера Синевир розташований невеличкий острів, який відомий як "Острів Любові". Це місце стало популярним серед закоханих пар, і часто вони влаштовують весілля на острові.
 
Природний заповідник: Озеро Синевир знаходиться в межах Закарпатського національного природного парку і має статус природного заповідника. Це означає, що на території озера заборонено будь-яку промислову діяльність та розвиток інфраструктури, що зберігає його природний стан.

Легенди та міфи:
Озеро Синевир оточене численними легендами і міфами, однією з яких є історія про затоплене село, яке, за легендою, можна побачити в часи зливи.
 
Туристи приїжджають сюди, щоб насолоджуватися природою, риболовлею та активним відпочинком. Збережена природа: Регіон навколо озера Синевир є природно збереженим і багатим на різноманіття флори та фауни. Він служить важливим місцем для дослідження та охорони природи. Озеро Синевир - це місце природної краси, багате історією та легендами, яке приваблює туристів з усього світу. Звертайтеся до наших фахівців сьогодні і забронюйте свою подорож мрії!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також