ЦНАП у Рівному поновив виготовлення паспортів

1481 0

Ми у соцмережах:

ЦНАП у Рівному поновив виготовлення паспортів

Центр надання адміністративних послуг у Рівному відновив прийом документів для виготовлення та обміну внутрішніх і закордонних паспортів.

Як повідомила Суспільному очільниця ЦНАПу Наталія Майорова, електронну чергу тимчасово скасували, тому запис проводять за телефоном. Послуга термінового виготовлення паспортів наразі також недоступна.

Найбільше до ЦНАПУ зараз звертаються люди, які хочуть оформити закордонні паспорти. Також приходять і переселенці, розповідає начальниця відділу паспортних послуг Павліна Петрук.

- Є люди, які втратили документи під час переміщення на іншу територію, це зазвичай втрата українських паспортів. Ми з ними співпрацюємо, консультуємо, гарячі лінії у нас працюють з 9-ї до 16-ї години. Прийом документів у нас відбувається у порядку живої черги, — каже Павліна Петрук.

Аби стати у чергу на оформлення документів, потрібно зателефонувати у ЦНАП, адже електронний запис наразі відсутній. Також є зміни у термінах виготовлення документів. Зокрема, тимчасово скасували терміновий режим видачі.

- Зараз ми розуміємо, що про ніякий терміновий режим мова не йде, а лише регламентний режим видачі, це 20 робочих днів, це близько місяця потрібно буде чекати. Ми людей відразу попереджаємо, що може затягнутися. Я так розумію, що проблема не в друці цих паспортів, а в логістиці, доставці цих паспортів до Рівного, — розповіла директорка ЦНАПу Наталія Майорова.

Працюють усі канали зв'язку та реєстри данних. А ще, за інформацією міського голови, відновили запис та прийом документів для підприємців, власників авто, видачі довідок. 

Телефони ЦНАПу: Єдиний багатоканальний номер (0362) 40-00-43;
відділ реєстрації місця проживання та паспортних послуг (097) 043-00-43;
відділ інтегрованих послуг (097) 143-00-43;
відділ реєстрації бізнесу та нерухомого майна (098) 811-45-60;
відділ адміністративних послуг та "Дозвільний центр" (096) 043-00-43;
відділ послуг сервісного центру МВС (067) 643-00-40;


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також