![фото - міської ради Рівного](/img/650/tsoho-tizhnya-u-rivnomu-remontuyut-dvi-vulitsi_20240528_2450.jpg)
А ще на кількох наведуть лад двірники та спецтехніка.
Як розповіли у міській раді Рівного, цими днями комунальні служби міста проводять поточний ремонт вулиць Грушевського, Спаська, у селищі Квасилів — Зелена, Волинських Чехів.
Також триває поточний ремонт і прочистка зливової каналізації по вулиці Білій.
Бригади з ручного прибирання виконуватимуть роботу на вулицях Богоявленській, Генерала Безручка, В'ячеслава Чорновола, Грушевського, Спаській, а у селищі Квасилів - на Молодіжній, Зеленій та Волинських Чехів. Чистить вулиці і спецтехніка.
Тим часом від початку робочого тижня бригади КП "Міськсвітло" усунули пошкодження на восьми трансформаторних підстанціях. Також майстри здійснили обрізку гілля на вулицях Князя Володимира, Уласа Самчука, Київській.
![](/images/IMG_20240528_123916_342.jpg)
Відновили тринадцять світильників за заявками. Відбувся демонтаж та монтаж аварійного кронштейна по вулиці Захисників Маріуполя.
![](/images/IMG_20240528_123916_147.jpg)