ЦУМ добудують — або вгору, або збоку

2340 0

Ми у соцмережах:

ЦУМ добудують — або вгору, або збоку

Після майже півроку так званої реконструкції у суботу відкрили досі наглухо зачинені двері ЦУМу в Рівному. Зовні ця будівля залишилась без змін — обіцяють осучаснити її пізніше. Та й всередині постійні покупці кардинальних змін не помітили — усе дуже впізнавано. Змінився колір інтер'єру, з'явився ескалатор… Але головне — стало чисто, особливо в продовольчому магазині, що на першому поверсі, до якого раніше було багато претензій.

Власне, повністю обіцяного оновленого ЦУМу під час урочистого відкриття, яке тривало і в суботу, і в неділю, рівняни не побачили. Оглянути можна було лише перший з цокольним поверхи, де продмагазин, та другий, на якому — в основному відділи з одягом, сумками та взуттям. Прохід на решту спиняла стрічка з табличкою «зачинено». В ЦУМі пояснюють, що орендарі ще не встигли викласти товар у своїх відділах. Відомо, що у цокольному поверсі як і раніше буде зоомагазин та відділ з побутовими засобами. А на третьому — торгуватимуть одягом. Четвертий та п'ятий поверхи, як і досі, призначені не для торгівлі — здаватимуть приміщення в оренду під офіси.

Галина Попович, генеральний директор ЦУМу:

Наш заклад є найстарішим у місті, бо був заснований 24 грудня 1964 року. Остання реконструкція у нас відбувалася у 2006 році, тому коли прийшли інвестори, то ми продумали кожну деталь. Оновлення ЦУМу триватиме у кілька етапів. Найперше потрібно було замінити вікна, щоб утеплити приміщення. Після цього почали переговори з «Екомаркетом» — запропонували оновити не лише приміщення, але й усю техніку та морозильні камери. Вони радо погодилися це зробити. Ми ж розширили торговельні площі на першому поверсі — окрім «Екомаркету», тут функціонує 8 бутіків та ще 4 на цокольному поверсі. Для зручності клієнтів встановлено два ескалатори, якими можна піднятися з першого на другий поверх, а з другого й на третій.

Ще відремонтуємо четвертий та п’ятий поверхи — тут будуть шикарні офісні приміщення, які ми здаватимемо в оренду. Думаю, людям буде приємно винаймати у нас офіс із виглядом на центр міста. Також облаштуємо конференц-зал.

На наступний рік заплановано оновлення фасаду будівлі. «Одягнемо» будинок так, щоб було гарно. Окрім цього, готові відремонтувати площу, що перед ЦУМом. Але конкретно про це говорити зарано, ще триває розробка усіх необхідних документів. Фахівці ще надають свої пропозиції.

Людмила Зоря, адміністративний директор:

— Можливо, відбудеться ще добудова або вгору, або збоку, але це визначатимуть інвестори. Адже у нас ще є вільна земля. Однак хай це буде інтригою, поки ми ще опрацьовуємо усі пропозиції. Зміни торкнуться й стоянки, яка знаходиться біля нас і половина території якої належить нам. Проектанти уже запропонували кілька варіантів стоянки. Тепер лише потрібно визначитися та обрати той варіант, який буде усіх влаштовувати.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також