ЦУМ стане сучасним, але тільки всередині

2072 0

Ми у соцмережах:

ЦУМ стане сучасним, але тільки всередині

Вочевидь, незабаром ЦУМ, що у центрі Рівного, ми побачимо оновленим. Спочатку всередині, а згодом — і зовні. Деякі орендарі уже перебралися в інші приміщення — наприклад, меблевий магазин, який тут займав цілий поверх.

А продуктовий, що на першому поверсі, все ще «перепрошує клієнтів за незручності». Тим часом власники на сайті уже опублікували фотографії, з яких видно, що простір ЦУМу, вітрини та інтер'єр стануть сучаснішими, а шопінг зручнішим завдяки ескалаторам. Власники анонсують відкриття оновленого ЦУМу на 24 серпня.

Заступник міського голови Віталій Герман розповів, що власники ЦУМу зустрічалися із владою міста, і було домовлено, що й зовні цю будівлю буде змінено. Власники пообіцяли, що зміни стосуватимуться не тільки фасаду будівлі, а й майданчика навколо. Щоправда, ці роботи розпочнуть, очевидно, уже в наступному році.

Нагадаємо, що у 2018 році новими власниками будівлі стали бізнесмени з Луцька та Львівщини. Товариство «Рівне ЦУМ» зареєстровано у Луцьку, його власником є фірма «Спектр Центр», а кінцевими бенефіціарними власниками — Людмила Петрук, Сергій Петрук, Євген Столмов.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також