ЦВК сформувала на Рівненщині 16 територіальних виборчих комісій

596 0

Ми у соцмережах:

ЦВК сформувала на Рівненщині 16 територіальних виборчих комісій

Центральна виборча комісія сформувала склад та призначила керівництво 16 територіальних виборчих комісій з місцевих виборів на Рівненщині, які відбудуться 25 жовтня цього року: 1 обласну, 4 районні та 11 міських.

Громадянська мережа ОПОРА повідомляє: загалом ЦВК сформувала на Рівненщині 16 територіальних виборчих комісій різного рівня, до яких увійшли 288 членів від 33 політичних партій, до яких увійшли 288 членів від 33 політичних партій:

“Слуга народу”,
“За майбутнє”,
“Європейська Солідарність”,
“Голос”,
“Опозиційна платформа – За життя”,
ВО “Батьківщина”,
“Пропозиція”,
“Циганська партія України”,
“Солідарність жінок України”,
“Велика Україна”,
Партія місцевих громад,
ВО “Свобода”,
Селянської партії України,
“Сила і Честь”,
“Соціалісти”,
“Нова політика”,
“Перемога Пальчевського”,
Радикальна партія Олега Ляшка,
“Молодь до влади”,
Піратська партія України,
Студентська партія України,
“Ошукані українці”,
“За Одещину”,
“Авангард народу”,
“Партія Шарія”,
Українська партія “Зелена планета”,
“Громадянський рух “Спільна Справа”,
“Українська стратегія Гройсмана”,
“Самоврядна українська держава”,
“Україна понад усе”,
“Партія українського народу”,
“Наш край”,
Конгрес Українських Націоналістів.

Найбільше в комісіях представлені політичні партії “Слуга народу” (43 члени комісії) та “Європейська Солідарність” (42 члени комісії).

Щодо керівного складу, то найбільше представництво тут отримала “Європейська Солідарність” – 13, на другій позиції – політичні партії “За майбутнє” і “Слуга народу”– по 7. Третє місце розділяють між собою політичні партії “Голос”, “Опозиційна платформа – За життя” і ВО “Батьківщина” – по 6. Найменше представників мають політичні партії “Сила і Честь”, ВО “Свобода” та Радикальна партія Олега Ляшка – по 1.

Жінки складають переважну більшість як серед загальної чисельності членів комісій – 215, так і серед їх керівництва – 34. Серед голів комісій жінок теж більше – їх 10, а чоловіків лише 6.

Керівний склад комісій було сформовано за поданнями місцевих організацій політичних партій. А саме:

Рівненську обласну ТВК очолив Василь Курилас (“Слуга народу”), його заступник – Наталія Іванченко (“За майбутнє”), секретар комісії – Тамара Помянська (“Європейська Солідарність”).

Вараську районну ТВК  очолив Ігор Шимшель (“Слуга народу”), його заступник – Анастасія Мирончук (“За майбутнє”), секретар комісії – Юлія Гаврелюк (“Європейська Солідарність”).

Дубенську районну ТВК  очолила Ольга Червева (“Сила і Честь”), заступник голови комісії – Володимир Шоцький (“Опозиційна платформа – За життя”), секретар комісії – Наталія Куріч (“Європейська Солідарність”).

Рівненську районну ТВК  очолила Марина Пашко (“Голос”), заступник голови – Руслана Карпюк (“Європейська Солідарність”), секретар комісії – Віталій Луцик (“Слуга народу”).

Сарненську районну ТВК  очолила Тетяна Олійник (“Європейська Солідарність”), заступник голови – Оксана Івашина (“Слуга народу”), секретар – Наталія Березовська (“Голос”).

Березнівську міську ТВК очолив Олександр Щур (“За майбутнє”), заступник голови – Валентина Базелюк (“Опозиційна платформа – За життя”, секретар комісії – Павлина Фурсяк (ВО “Батьківщина”).

Вараську міську ТВК очолила Валентина Кравець (ВО “Батьківщина”), заступник голови – Анатолій Дудій (“Європейська Солідарність”), секретар комісії – Тетяна Чукова (“Голос”).

Дубенську міську ТВК очолила Галина Мороз (“Європейська Солідарність”), заступник голови – Олена Гусарук (“За майбутнє”), секретар комісії –Світлана Скворцова (ВО “Батьківщина”).

Дубровицьку міську ТВК  очолив Ігор Береговий (ВО “Батьківщина”), заступник голови – Оксана Лавор (ВО “Свобода”), секретар комісії – Надія Момонт (“Слуга народу”).

Здолбунівську міську ТВК очолила Ірина Лук’янчук (“Європейська Солідарність”), заступник голови – Валентина Мерзлікіна (“Голос”), секретар комісії – Оксана Назарук (“Опозиційна платформа – За життя”).

Корецьку міську ТВК очолила Галина Сорока (“Опозиційна платформа – За життя”), заступник голови Наталія Матрос (“Європейська Солідарність”), секретар комісії – Наталія Рой (“Слуга народу”).

Костопільську міську ТВК  очолив Петро Оніщук (“За майбутнє”), заступник голови – Любов Євчик (“Голос”), секретар комісії – Вадим Чайка (“Опозиційна платформа – За життя”).

Острозьку міську ТВК  очолила Тетяна Опанасюк (“Європейська Солідарність”), заступник голови – Володимир Курбеко (ВО “Батьківщина”), секретар комісії – Олександр Гридін (“За майбутнє”).

Радивилівську міську ТВК очолила Наталія Налєво (“Слуга народу”), заступник голови – Сергій Курій (“Європейська Солідарність”), секретар – Раїса Подавець (Радикальна партія Олега Ляшка).

Рівненську міську ТВК очолила Ірина Глуха (“Опозиційна платформа – За життя”), заступник голови – Олег Шевчук (“Європейська Солідарність”), секретар комісії – Лариса Дем’янова (“За майбутнє”).

Сарненську міську ТВК очолив Олег Овсійчук (ВО “Батьківщина”), заступник голови – Людмила Матинченко (“Голос”), секретар комісії – Софія Ярижко (“Європейська Солідарність”). 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також