"Туфлі зеленого кольору": колишній голова облради показав майстер-клас із політичного “перевзування на льоту”

1430 1

Скандальний екс-голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук здійснив черговий політичний “кидок” і зараз робить спроби перейти під крило команди Зеленського на Рівненщині. Хоча ще не так давно він брав активну участь у передвиборчій кампанії чинного президента Петра Порошенка.

 Загалом, уся політична діяльність Володимира Ковальчука протягом останніх багатьох років – це історія зрад, “політичних перевзувань” та інтриг.

Стартувавши зовсім юним у потужній тоді Українській народній партії, він дуже швидко став одним з тих, хто не відходив ні на крок від голови обласної організації Василя Червонія.

А коли Василь Червоній трагічно загинув, молодий політик певний час перебував під крилом “литвинівця”-народника Миколи Шершуна. Навіть балотувався від “народників” у 2010 році до обласної ради.

Після паузи, викликаної переїздом до Києва, Ковальчук повернувся на Рівненщину. Вже як “вірний” соратник Олега Ляшка у Радикальній партії. Із якої, до речі, зі скандалом був виключений та позбавлений депутатського мандата на початку осені 2018 року.

Як бачимо, дуже “яскрава” та різноманітна партійна кар'єра у 36-річного молодого політика.

Але повернімося до днів сьогоднішніх. У розпал президентської виборчої кампанії 2019 року, а саме наприкінці лютого, в південних районах нашої області з'явилися білборди з написом “Обираючи, думай! Ваш Володимир Ковальчук”.

Виконані вони були у стилістиці передвиборчої кампанії Петра Порошенка. Нагадаємо, що одним із передвиборчих гасел штабу чинного президента тоді було слово “Думай”. Його використовували на білбордах, у мережі Фейсбук та інших соцмережах, закликаючи підтримати кандидата.

До слова, самого Ковальчука у цей час також неодноразово бачили в обласному передвиборчому штабі Петра Порошенка. Наше джерело в БПП підтвердило цей факт.

31 березня, у день виборів першого туру, на своїй особистій сторінці у Фейсбуці екс-голова облради написав, що “обираючи, подумав! Вибір за майбутнє України зроблено!”. Натякаючи таким чином на свою підтримку президента Петра Порошенка. Так у той день писала абсолютна більшість тих, хто голосував за чинного главу державу.

Однак після оголошення результатів першого туру виборів, коли перевага Зеленського над Порошенком була очевидною, Ковальчук різко змінює політичну орієнтацію і “зеленіє”.

20 квітня, у так званий “День тиші”, на тому ж Фейсбуці він опубліковує фото у зеленій кофтині на фоні зеленої АЗС із підписом:“День тиші…Україна зеленіє…”. Натякаючи зрозуміло на що і на чию підтримку. Адже зелений колір домінував у передвиборній кампанії Володимира Зеленського. 

А вже 21 квітня, у день виборів другого туру, Ковальчук повідомляє, що “проголосував проти влади корупції, брехні та підступності…”, і розповів, що прийшов на виборчу дільницю у зелених туфлях на підтримку одного з кандидатів. Здогадатися, якого саме, не тяжко!

І от днями Володимир Ковальчук вже звернувся до команди Зеленського на Рівненщині, надаючи свої пропозиції щодо кадрових змін в області. Чи з'явиться відомий “політичний колобок” у команді новообраного президента - стане відомо вже найближчим часом.

Однак з високою вірогідністю можна спрогнозувати, що його послуги виявляться не потрібні новій владі, а тому вже незабаром ми знову можемо побачити екс-голову облради в образі “ображеного опозиціонера”. Ось такий-от майстер-клас “перевзування на льоту” від професійного політика Ковальчука. Завіса.

 

Анастасія Іванова


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Гість 11:50, 30.04.2019

    З такою "рожею" в політиці робити нічого...

Залиште вiдповiдь

Читайте також