Турки запропонували Третяку електронний квиток

2642 0

Ми у соцмережах:

Турки запропонували Третяку електронний квиток

До міського голови Олександра Третяка зачастили різноманітні делегації. Одна із них нещодавно пропонувала свої послуги в запровадженні системи електронного квитка у Рівному. Представники турецької компанії «CityCard» за цю послугу забажали 10% від одержаних коштів перевізників.

Ігор Кречкевич, заступник міського голови з економічних питань:

— Нас цікавлять не так заробітки перевізників, як реальний пасажиропотік в Рівному. Завдяки цьому можна буде покращити роботу громадського транспорту — змінювати об’єкти інфраструктури, запроваджувати нові маршрути. Але ми дуже обережні, бо розуміємо, що немає нічого безкоштовного. Нам показали лише презентацію, тобто красиву картинку. Нас же цікавить технічна складова цієї системи. Адже є міста, які намагалися запустити систему електронного квитка, і вона давала збій. Іншими словами, гроші з бюджету на систему було витрачено, а влада була змушена від неї відмовитися. Тому плануємо поїхати туди, де ця система працює.

Система «CityCard» уже більше року діє у Луцьку. Наші сусіди уклали договір з компанією на 10 років. Компанія безкоштовно встановила обладнання, проте забирає собі 4% коштів від кожної фінансової операції.

Олександр Середа, заступник начальника управління транспорту і зв’язку Луцької міської ради:

— За гроші інвестора в громадському транспорті було встановлено валідатори, по місту облаштовано місця для 42 терміналів, в яких можна придбати картку та її поповнити. Також діє телефонний додаток, завдяки якому можна швидко провести усі ці операції. Уже видано 220 тисяч діючих карток, в тому числі пільгових. Окрім цього, діє 55 тисяч акаунтів у спеціальному мобільному додатку. Вартість картки — 35 гривень. Немісцеві пільговики платять повну вартість — 6 грн. в автотранспорті та 4 грн. в електротранспорті. При оплаті їм видається чек, з яким вони звертаються до своїх сільських рад з вимогою компенсації.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також