У багатоповерхівках Вараша модернізують ліфти

265 0

Ми у соцмережах:

у такий ліфт приємно зайти

Всі нові ліфти у місті рівненських атомників комплектуються сучасним обладнанням: блоком частотного регулювання і контролю закриття/відкриття дверей кабіни, який забезпечує плавність цього процесу; блоком частотного регулювання і контролю руху.

Ремонтні роботи виконуються у рамках "Програми розвитку і реалізації питань нового будівництва, реконструкції, модернізації та капітального ремонту об’єктів житлового фонду та інфраструктури Вараської міської територіальної громади на 2020-2022 роки".

- На цей час відремонтовано ліфти у будинках мікрорайон Вараш, 5 (під’їзди 1 та 2), мікрорайон Вараш, 45Б (1-й під’їзд), мікрорайон Перемоги, 16 (3-й під’їзд). Відбувся позачергово-технічний огляд, перевірка й запуск у роботу. У планах провести модернізацію ще трьох ліфтів по мікрорайону Перемоги, 14 (1-3 під’їзди). Уже виготовлено проєктно-кошторисну документацію, наразі відбувається державна будівельна експертиза, яка необхідна для виконання робіт із модернізації, – зауважив начальник відділу будівництва Департаменту житлово-комунального господарства, майна та будівництва Вараської міськради Анатолій Катрук.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також