У бій ідуть дублери

2120 0

Ігри заключного другого туру фінального етапу в першій міні-футбольній лізі проходили у Рівному. Фактор свого майданчика, на жаль, не допоміг міні-футбольному клубу «Рівне» у боротьбі за медалі.

Ігри заключного другого туру фінального етапу в першій міні-футбольній лізі проходили у Рівному. Фактор свого майданчика, на жаль, не допоміг міні-футбольному клубу «Рівне» у боротьбі за медалі. У перший ігровий день наші досить легко обіграли «Дніпро» (Комсомольськ) — 7:2. Визначальною у боротьбі за медалі була друга гра проти сумського «Університету», яку рівняни програли — 3:6. Ще до початку змагань було відомо, що заключний матч МФК «Рівне» проведе дублюючим складом, оскільки «основа» має їхати на турнір серед поліцейських до Італії. Як і варто було очікувати, молоді рівенські міні-футболісти не змогли впоратися з командою «Київська Русь-2» (Макіївка), програвши 2:4. Таким чином, МФК «Рівне» після минулорічного шостого місця зробив два кроки вперед, посівши цього року в першій лізі четверте місце. Трійка ж призерів виглядає так: «Метрополітен», «Університет» і «Дніпро».