![У четвер «великого базару» у Дубровиці не буде](/img/650/u-chetver-velikoho-bazaru-u-dubrovitsi-ne-bude_20211103_9956.png)
Саме так називають «Ринок» дубровиччани.
У Дубровицькій міській раді повідомили інстаграм-спільноті tipova_dubrovytsia, що з 4 листопада заборонено здійснювати торговельну діяльність на території комунального підприємства «Ринок».
Обмеження діятиме в зв'язку з введенням "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території Рівненської області, та на виконання постанови Кабінету Міністрів України №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
Коментуючи заборону, читачі висловлюють припущення, що ціни на харчі у місцевих магазинах тепер підвищаться.