![фото - ілюстративне, знеструмлення](/img/650/u-chetver-znestrumlyat-9-sil-bilya-rivnoho-ta-15-v_20211020_5092.jpeg)
21 жовтня ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи, отож буде припинено електропостачання на кількох вулицях Рівного та у селах Рівненського району.
З 9:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія у Рівному - частково на вулицях: Волинської Дивізії, Драй-Хмари, Князя Володимира, Видумка, Грабник, Нова, Островського, Стефановича, Стуса, Х.Кононенка, Курчатова, Біла, Млинівська, провулках Млинівський та Робітничий.
З 9:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в Рівненському районі - частково у селах: Нова Любомирка, Верхівськ, Ясениничі, Кривичі, Руда-Красна, Новостав, Жобрин, Клевань та Заріцьк.