![Фото - поліція Рівненської області](/img/650/u-dilka-z-rivnoho-zabrali-narkotikiv-na-mayzhe-4-m_20231115_8833.jpg)
Свій товар він переправляв клієнтам у різні регіони країни.
Як розповіли в обласній поліції, 35-річний житель Рівного налагодив розповсюдження психотропних речовин «амфетамін» та «альфа-PVP» через логістичну компанію.
А в обласній прокуратурі додають, що для конспірації чоловік використовував декілька телеграм-каналів.
- 13 листопада його викрили під час відправлення чергових посилок у різні регіони України. На місці поліцейські вилучили 5 поштових відправлень з альфа-PVP загальною вагою 650 грамів, - кажуть правоохоронці.
![](/images/IMG_20231115_191408_703.jpg)
Провели санкціонований обшук у чоловіка вдома: вилучено понад 2130 грамів альфа-PVP, 177 пігулок «МДМА» (екстазі), канабіс, чотири мобільних телефони, шість банківських карток, електронні ваги та інші докази.
![](/images/IMG_20231115_191408_897.jpg)
Крім того, учора, 14 листопада правоохоронці вилучили посилку, яку зловмисник не встиг забрати — у ній містилося 3600 грамів амфетаміну.
![](/images/IMG_20231115_191409_278.jpg)
![](/images/IMG_20231115_191408_730.jpg)
![](/images/IMG_20231115_191408_531.jpg)