У документах — «хата для себе», а насправді — на кілька квартир

1460 1

На вулиці Клима Савура, 23 у Рівному на приватній земельній ділянці зводять восьмиквартирний житловий будинок. Хоч у документах значиться «індивідуальний дім». Цей факт виявила міська ДАБІ. Але хто є замовником будівництва — дізнатися не вдалося.

Віталій Самчук, керівник Рівненської ДАБІ:

Наш працівник виїжджав на місце новобудови, але з ним повелися некоректно. Перевірку провести не вдалося. Ми уже знайшли, хто є замовником цього будівництва. Його буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Будувати багатоквартирний будинок там забороняє генеральний план міста. Адже його зводять у зоні індивідуальної забудови. Архітектурно-містобудівна  рада постановила, щоб викликати власника будівлі. Тоді буде видно, що надалі з цим робити. Оскільки земельна ділянка перебуває у приватній власності, то не можна брати бульдозер і так просто зносити будівлю. 

Богдан СЛОНЕЦЬ.

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Віталій Стасюк 07:36, 24.02.2018

    Особу замовника даного об'єкта будівництва встановлено. Наразі здійснюються заходи щодо притягнення суб'єка містобудування до адміністративної відповідальності. Також питання щодо забудови вказаної земельної ділянки винесено на розгляд архітектуно-містобудівної ради, яка відбудеться 07 березня 2018 року у приміщенні Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг, який знаходиться за адресою: м. Рівне, майдан Просвіти, 2

Залиште вiдповiдь

Читайте також