![У ДТП неподалік Дубна винен тракторист, який виїжджав з другорядної дороги](/img/650/u-dtp-nepodalik-dubna-vinen-traktorist-yakiy-viizh_20220222_6592.jpg)
Дубенські слідчі встановлюють обставини ДТП за участю трактора та вантажівки
Повідомлення про автопригоду із потерпілим на трасі «Київ-Чоп» неподалік Дубна надійшло на спецлінію 102 сьогодні, 22 лютого, об 11:15 .
Слідчо-оперативна група Дубенського районного відділу поліції на місці події попередньо з’ясувала, що водій трактора, 38-річний дубенчанин, виїжджаючи із другорядної дороги на головну, не врахував дорожню обстановку, в результаті чого зіткнення із ним під час закінчення маневру допустив водій вантажівки «MAН», 35-річний житель Київської області.
Потерпілого тракториста доставили без свідомості до лікарні. У рамках кримінального провадження слідчі Дубенського райвідділу поліції встановлюватимуть усі обставини автопригоди. В обох водіїв відібрані біологічні зразки, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.