У Дубні готують пункт постійної дислокації для підрозділу ОК «Захід»

2588 0

Ми у соцмережах:

У Дубні готують пункт постійної дислокації для підрозділу ОК «Захід»

На території однієї з військових частин відбулась розширена нарада за участю представників оперативного командування «Захід», керівництва Дубенської міської ради та її депутатів щодо облаштування інфраструктури військового об’єкту.

Минулого року майновий комплекс будівель та споруд колишньої Дубенської виховної колонії було прийнято на баланс Міністерства оборони України. У лютому їх закріпили за однією із військових частин ОК «Захід», яка нині виконує завдання на сході України.

Крім того, було розглянуто можливість проведення розкопок, ексгумації та перепоховання решток в’язнів Дубенської в’язниці, розстріляних у червні 1941 року представниками НКВС, з метою належного вшанування пам’яті загиблих людей. Спогадами про перебування у стінах в’язниці з учасниками заходу поділилася колишня ув’язнена Ольга Давидчук.

На даний час здійснюється ряд заходів щодо зустрічі особового складу та техніки військового підрозділу із зони проведення Операції об’єднаних сил, втілення ініціатив міської ради в рамках шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, повідомив капітан Олексій Мосейченок з відділення спецкорів Інформагентства Міноборони (м. Рівне).

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також