У Дубровицькому районі видобувають бурштин на розпайованих землях

3285 0

Ми у соцмережах:

У Дубровицькому районі видобувають бурштин на розпайованих землях

Державними інспекторами виявлено факти незаконного видобування бурштину на півночі Рівненської області.

Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу проводили рейд на території Дубровицького району і встановили факти незаконного видобування бурштину поблизу сіл Крупове та Осова. 

Біля села Крупове на розпайованих землях, що знаходяться у приватній власності громадян, проводився видобуток бурштину за допомогою несертифікованого обладнання. Правопорушники своїми діями заподіяли шкоду державі внаслідок самовільного користування надрами та власникам цих земельних ділянок. Площа пошкоджених сільськогосподарських угідь становить 0,7 га.

Біля с. Осова видобуток бурштину за допомогою несертифікованого обладнання проводився в світлу пору доби. Рейдова група Інспекції прибула на місце скоєння правопорушення. Відпрацювання проводилось спільно з представниками Національної поліції. Завдяки оперативним діям представників Національної поліції було затримано порушників та проведено вилучення несертифікованого обладнання. Правопорушники, як і в попередньому випадку, своїми діями заподіяли шкоду державі внаслідок самовільного користування надрами та власникам даних земельних ділянок. Площа пошкоджених земель становить 1,2 га у тому числі 0,1 га це землі водного фонду.

Матеріали для встановлення та притягнення до адміністративної, кримінальної відповідальності винних осіб направленні до правоохоронних органів. Робота Державної екологічної інспекції Поліського округу щодо виявлення фактів незаконного видобування бурштину триватиме і надалі. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також