У «фільтраційних» таборах маріупольців б’ють та катують (ВІДЕО)

612 0

Ми у соцмережах:

У «фільтраційних» таборах маріупольців б’ють та катують (ВІДЕО)

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулась до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення Росії в Україну з вимогою врахувати ці факти геноциду народу України.

Денісова розповіла у Фейсбуці:

- «Фільтраційні» табори в селах Безіменне та Козацьке – справжній концтабір та катівня за зразком нацистського режиму.

Протягом останнього місяця окупанти примусово вивезли з окремих районів Маріуполя всіх чоловіків для проведення так званої «фільтрації». Близько двох тисяч осіб, яких розмістили в селах Безіменне та Козацьке Новоазовського району.

Жодних особистих речей з собою взяти не дозволили, паспорти та інші документи – відібрали.

Чоловіків розмістили у приміщенні школи та клубу, де вони постійно перебувають під наглядом конвою рашистських військових. Умови тримання жахливі, люди вимушені спати просто на підлозі в коридорах приміщень. Жодна медична допомога не надається.

У школі в Безіменному вже з’явився перший випадок захворювання на туберкульоз, у зв’язку з чим спортзал окупанти перетворили на ізолятор, де утримують велику кількість людей. У таборі села Козацьке чоловік загинув через відмову окупантів викликати швидку допомогу.

Як харчування людям надають баланду, мало придатну для вживання. Для гігієнічних процедур доступна лише одна раковина з холодною водою на сотні людей. За таких умов посилюється захворюваність серед утримуваних.

За найменший непослух чоловіків б’ють та піддають тортурам.

Чоловіки отримали папір про проходження фільтрації, проте й він не дає їм права залишити територію табору. Натомість утримуваних, включаючи хворих та людей з інвалідністю, залучають на роботи з благоустрою в селі Безіменному та місті Новоазовськ під конвоєм російських військових.

Цього тижня нашим громадянам було оголошено, що вони братимуть участь в «параді» на 9 травня у Маріуполі як «полонені», для чого їх переодягнуть у форму українських військових.

У самому Маріуполі здебільшого залишились лише жінки та окупанти. Домівки маріупольців нещадно розграбовуються рашистами. Жінки намагаються ховатися, аби не стати жертвами зґвалтувань та не загинути.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також