У галерею — щоб подивитись на Млинів

Виставку педагога і художника, який спеціалізується на пейзажах Млинівщини, Олександра Сташука відкрила галерея європейського живопису "Євро-Арт". В експозиції представлено понад сорок полотен, що написані автором за останні тринадцять років. За словами куратора галереї Лариси Костюк, вони демонструють відданість живописця реалістичній манері письма.

1 хв. читання

Виставку педагога і художника, який спеціалізується на пейзажах Млинівщини, Олександра Сташука відкрила галерея європейського живопису “Євро-Арт”. В експозиції представлено понад сорок полотен, що написані автором за останні тринадцять років. За словами куратора галереї Лариси Костюк, вони демонструють відданість живописця реалістичній манері письма.
Олександр Сташук — керівник кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Рівненського державного гуманітарного університету. Цього року він святкує своє 55-річчя.
У галереї “Євро-Арт” розповідають, що дещо оновили свої експозиції, зокрема, тут ще продовжує висіти експозиція класичних портретів художників XIX століття, серед яких Валентин Сєров і Генріх Семирадський. А у нещодавно відкриту клубну кав’ярню, що розташувалася у підвалі галереї, повернули виставку оригінальних літографій Сальвадора Далі.

Поділитися цією статтею