![Голова Рівненської облради взяв до себе радницею «радикалку»](/img/650/u-holovi-rivnenskoi-oblradi-oleksandra-danilchuka-20191228_6422.jpg)
Переможницею конкурсу на вакантну посаду консультанта відділу забезпечення діяльності керівництва Рівненської обласної ради стала Юлія Назарчук.
Про це свідчить опублікована у єдиному реєстрі НАЗК електронна декларація.
Рівненські новини повідомляють, що Юлія Назарчук раніше працювала юристконсульткою у Рівненській обласній організації Радикальної партії. За сумісництвом була юристкою у відділі освіти Рівненської районної державної адміністрації та керівницею гуртка в Рівненському міському палаці дітей та молоді.