У госпіталі залишився один боєць з пораненнями від вибуху міномета

1309 0

Ми у соцмережах:

У госпіталі залишився один боєць з пораненнями від вибуху міномета

П'ятьох солдатів, які отримали поранення від вибуху міномета на полігоні, уже виписали з Рівненського військового госпіталю.

Їхні рани уже загоїлися. Незабаром вони зможуть повернутися до своєї військової частини, яка дислокується на Закарпатті.

Валерій Чорнобривець, заступник начальника військового госпіталю:

-У госпіталі на лікуванні залишився лише один боєць, а решту п’ять ми уже виписали. В нього більш складніший тип поранень. Але його теж незабаром випишемо. До нас ці хлопці поступили у середньо тяжкому стані. Все їхнє тіло було посічене уламками від міномету. Площа ураження була значна, проте самі уламки були в тілі не надто глибоко. Всі виписані військові перебувають у відпустці, як того вимагає закон. Після відновлення ті бійці, яких ми лікували, зможуть і надалі продовжувати службу в Збройних силах України. Протягом усього курсу лікування держава забезпечила їх усіма необхідними медикаментами. Щодо трьох солдат, яких після інциденту на полігоні доправили на лікування до Львова, то в них ситуація набагато важча.

Нагадаємо, що 6 липня під час навчань на Рівненському полігоні вибух міномета «Молот» забрав життя командира мінометної батареї Валерія Тихоновського, навідника Юрія Пишкара та солдата Дмитра Власова. Ще дев’ятеро бійців отримали поранення. Обставини трагедії розслідують слідчі поліції та військової прокуратури. Зараз усі очікують результатів експертизи, яку проводять у Києві.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також