У Хомка більше грошей на дах не просіть

891 0

Ми у соцмережах:

У Хомка більше грошей на дах не просіть

Капітальні ремонти багатоквартирних будинків з наступного року стануть винятково справою самих мешканців. Адже новий закон передбачає, що повну відповідальність за оселі несуть їхні власники, і за державний кошт більше нічого не ремонтуватимуть. Хочете новий дах або ліфт — збирайте кошти самі.

дах ремонт

Мешканцям цього будинку, що на вулиці Парковій, пощастило: покрівлю відремонтували за бюджетні кошти, витративши 400 тисяч гривень
Капітальні ремонти багатоквартирних будинків відтепер стануть винятково справою самих мешканців. Адже новий закон передбачає, що повну відповідальність за оселі несуть їхні власники, і за державний кошт більше нічого не ремонтуватимуть. Хочете новий дах або ліфт — збирайте кошти самі. Через це міські депутати Рівного звернулися до Верховної Ради з проханням законодавчо передбачити регулювання порядку фінансування капремонтів з бюджету, адже мільйонні витрати громадяни просто не потягнуть. Володимир Хомко, міський голова Рівного: — Якщо не внести до закону деякі зміни, буде катастрофа. Я також наполягаю на тому, що капітальні ремонти мають фінансуватися з міського, обласного та державного бюджетів. Адже це держава, а не місто, 23 роки поспіль обіцяла людям зробити перші капітальні ремонти будинків, а тепер умила руки! Зі свого боку ми гарантуємо підтримку мешканцям, на кшталт тої, що отримують ОСББ — розробимо програму співфінансування, за умовами якої мешканці теж будуть брати участь, але відповідно до своїх фінансових можливостей.
Олена ВЛАСОВА.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також