У Хомка — проблеми з дочкою

9705 0

Ми у соцмережах:

У Хомка — проблеми з дочкою

Ви часом не знаєте, чому дітям міського голови завжди так щастить у бізнесі? Візьмемо, наприклад, рівнянку Оксану Артуньян, яка доводиться дочкою нашому міському голові Володимиру Хомку. Згадана Оксана разом із чоловіком, теж Артуньяном, лише Романом, вже який рік ведуть успішний бізнес, якому не заважають ані війна, ані криза, ані «злочинні режими». Позаторік це подружжя успішних бізнесменів придбало два автомобілі, кожен ціною як автобус. Мають дві квартири у центрі Рівного — чого ще бажати? Є чого бажати Оксані Артуньян — хоче вона будиночок поставити неподалік від батьківського.

Хомко будинок дочка будинок доньки хомка

Донька Хомка звела будинок навпроти батькового
На вулиці Слов'янській, 6 у Рівному посеред маєтків наближених до міської влади громадян стоїть недобудована двоповерхова коробка — якраз навпроти маєтку міського голови. Будівля належить його доньці Оксані Артуньян. Офіційно земля під будівлею — у суборенді, проте недавно стало відомо, що 10 соток Оксана Артуньян намагається взяти у свою власність. Безкоштовно. У суборенду 10 соток на Слов'ян­ській, 6 донька Хомка отримала у 2009 році, коли її батько вже рік був на посаді міського голови. У той час місце, де нині будинки багатих та впливових у Рівному людей, було полем. Міська рада виділила там землю в оренду міському управлінню капітального будівництва і дозволила чиновникам укладати договори суборенди з фізичними особами. З тими, хто був готовий заплатити 10-30 тисяч доларів за проведення до мікрорайону комунікацій. За цією схемою земля дісталася не лише Оксані Артуньян, а й швагру міського голови Сергію Бондарчуку-Василюку. На виділених йому 10 сотках на вулиці Кибалюка, 5 будинок вже давно побудований, і в ньому мешкає Володимир Хомко з дружиною. Причому рішення надати дозволи на суборенду підписував сам Володимир Хомко, а список тих людей, які отримали ці ділянки у суборенду, затверджений за підписом тодішнього секретаря міської ради Юрія Торгуна. Володимир Хомко х дружиною та донькою
Володимир Хомко з дружиною та донькою Оксаною. Фото - з порталу "4 Влада"
На привласнення земельної ділянки, на якій живе Володимир Хомко, міська рада дала дозвіл у 2011 році. Донька голови звернулася з таким же проханням наприкінці минулого року. На засіданні сесії міськради, яке було минулого четверга, для того щоб дати дозвіл на розробку проекту землеустрою, не вистачило одного голоса. Тільки 21 депутат натиснув "за", хоча зауважень управління земельних відносин та земельної комісії міськради і не прозвучало. Сам Володимир Хомко не голосував, зазначивши, що у нього конфлікт інтересів. Не проголосували, з присутніх у залі й "свободівець" Юрій Осіпчук, "батьківщинівець" Петро Пожарський, Назарій Поліщук із "Самопомочі" та Святослав Стельмащук із "Громадського контролю". "Утрималися" під час голосування представники "Громадського контролю", Тетяна Чубай, Любов Романюк, Роман Яворський та "батьківщинівець" Юрій Мітін. А всі три представники УКРОПу у міській раді натиснули "проти".
хомко
Володимир Хомко
Володимир Хомко, міський голова Рівного: — Не можна сказати, що ця земля дісталася доньці задарма. Вона заплатила близько 30 тисяч доларів за умовами угоди з УКБ. Тож землю їй повинні дати. Бо всі землі міста, на яких стоять будинки, рано чи пізно будуть надані у власність тим, кому належать будівлі. Щодо того, що не вистачило голосів, то ви подивіться, хто не голосував, і все стане зрозуміло.
оксана артуньян
Оксана Артуньян
Оксана Артуньян, донька міського голови Рівного: — Ми будемо знову писати заяву, щоб отримати дозвіл на розробку проекту землеустрою. Я, як і всі у місті, маю право отримати земельну ділянку безплатно у власність. Те, що мій батько посадовець, нічого не змінює. У суборенді ця земля у мене давно. Раніше менше за неї платили, а тепер понад 10 тис. грн. на рік. Цегляна коробка стоїть там теж немало часу, поки що завершувати будівництво не плануємо, оскільки зараз важкі часи. Сергій Таргоній, начальник міського управління земельних відносин: — Договір суборенди на ділянку на Слов'янській, 6 діє до літа цього року. Жодних претензій до виконання умов договору немає. Плату — 12 тис. грн. на рік — суборендарі вносять. Влітку міська рада повинна продовжити договір суборенди, але навіть якщо голосів не вистачить, то договір буде продовжено автоматично, оскільки там стоїть будова. Рада попереднього скликання надавала безплатно землю всім суборендарям того масиву. Це питання часу, адже закон передбачає, що власник будівлі має право на отримання земельної ділянки під нею. Святослав Стельмащук, депутат міської ради від "Громадського контролю": — Не проголосували за це питання, оскільки йдеться про землі, які дали в оренду УКБ, а люди, які тепер просять їх безплатно, отримали ці землі в суборенду поза загальною чергою у місті. На нашу думку, це нечесно щодо тих 4 тисяч рівнян, які нині чекають на виділення землі для будівництва індивідуальних житлових будинків. Олександр Довжаниця, депутат міської ради від УКРОПу: — Голова мав би взагалі не виносити це питання зараз на розгляд депутатів. У нас довга черга з людей, зокрема атошників, які потребують землі й не мають власного житла, а голова хоче безплатно землю для своєї доньки дати. Нехай надалі платить за оренду і принаймні збагачує бюджет міста. Додамо, що 36-річна Оксана Артуньян на початку цього року зареєструвалася як приватна підприємниця у галузі роздрібної торгівлі. Проте до 2015 року у неї також був бізнес — пов'язаний із кафе. Згідно з даними держреєстру, донька міського голови мешкає у новобудові на вулиці Лермонтова, 5-Б. Її чоловік Роман Артуньян також має бізнес — є співвласником діагностичного центру "РАМ" та власником ПП "Стрім-21", яке здає в оренду нерухомість. Нещодавно сайт журналістських розcлідувань Corruptua.org опублікував дані, за якими донька міського голови та її чоловік мають три дорогих авто, два з яких було придбано у 2014 році — "Porsche Kayenne" і "Toyota Land Cruiser". Згідно з даними реєстру, Роман Артуньян має житло на вулиці Директорії, 5 — у п'ятиповерхівці поблизу Рівненської ОДА.
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також